En yeni davetiye modelleri ezgi davetiye şık tasarımıyla 2018 sezonunda lider bir firma olmayı hak ediyor.

Kısa zamanda siparişinizi veriniz bu fırsatları kaçırmayın tükenmeden hemen davetiyenizi bastırın %25 indirimden yararlanın. Evlenmeden önce bu siteyi ziyaret ederek çok şey kazandınız fırsattan yararlanmak için yeni model ürünleri kataloglarımızdan inceleyin tam aradığınız gibi bir tasarım mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Sipariş verebilmek için fiyatları görmek için online alışveriş sitemiz olan DavetiyeShop sitemizden kampanyalı ürünleride mutlaka ziyaret edin en ucuz davetiye satışı yapan firma olarak türkiyenin her noktasına kargoyla satış imkanı sunuyoruz.

 

Ezgi davetiye modelleri
Ezgi Davetiye Kataloğu

Beyaz gelinliği giymek, güzel bir düğün organizasyonu her evlenen bayanın hayalini süslemektedir. Böyle bir gün önemlidir ve özel olup tüm detaylara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Düğün davetiye modelleri bu noktada devreye girmektedir. Özel tasarılar ile süslenen bu görseller düğünden sonra da hoş bir anı olarak kişinin hayatında yer almaktadır. Klasik çizgilerin yanı sıra modern tasarımlar ve tamamen kişiyi anlatabilen kişisel dokunuşlar ile yenilenmiş çeşitlerinden biri seçilebilmekte veya hazır tasarımların üzerine yapılan eklemeler ile yeni bir şey ortaya çıkabilmektedir. Tamamen kişinin beklenti, ihtiyaç ve istekleri ile birbirinden farklı ve özgün ürünler oluşturulabilmektedir.

Her şeyin güzel olmasının arzulandığı bu gün de işini bilen özel organizatör firmaları ile çalışmanın da katkısı çok büyük olmaktadır. İşi bilen bir firma ile çalışarak kişilerin aklında olanlar daha da şekillenip farklı seçenekler ile ortaya çıkmaktadır. Düğün  davetiyesi sözleri birbirinden farklı davetin içeriğine göre de değişerek karşımıza çıkmaktadır. Bir dörtlük veya bir şiirden alıntı belki kısa bir yazı olarak çeşitlendirmek mümkün olmaktadır.

Davetiyeler, resmi veya özel kurumlardan ve şahıslardan yollanmaktadır. Tekne de parti, gece yemeği, özel bir davet, lansman, açılış, gezi, konser, sünnet, kına, kermes, iftar yemeği gibi organizasyonlar için davetli listelerindeki kişilere gönderilmektedir. Özel bir kağıda yapılarak matbaa da basıldıktan sonra zarflara konulup önce en uzak yerde oturan kişilere yollanmaya başlanmaktadır. Kağıt ve zarf seçenekleri de bir o kadar fazladır. Gerçekleşecek organizasyonunun nerede olacağı, başlama saati, kaç kişi  özel bir kıyafetin gerekli olup olmadığı gibi bilgiler yer almaktadır. Zarfın üzerine de davetlinin adı ve soyadı veya kişinin adı ve ailesi şeklinde yazılmaktadır. Kullanılan hitap şekli, resmi veya özel makamdan ve içeriği ile ilgili değişiklik göstermektedir.